ART / Lithographs / Litograph in colors 7711117
nr 771 1117
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Erik Olson, 154/350, 1972, subject size: 55x45,
Erik Olson, 154/350, 1972, motivets mått: 55x45
800
SEK 400
Monday August 20 2012
at 19:39:41
350 kr
350 kr
- Thema-auction